Menu
Sepetim

Kalite Politikamız Ve Hedefimiz

Kalite Politikamız

Eminonutoptanci.com olarak sizlere, genellikle Eminönü toptan ticaret esnafı tarafından satılan ürünleri sunmaya özen gösterirken aynı zamanda ürün çeşitliliğine, fiyat aralıklarına ve ürünlerimizin fiyatlandırılmasına olabildiğince dikkat ediyoruz. Sitemizden temin edeceğiniz pasta süsü, soğuk pasta jölesi, kakao, süsleme şekerlemesi gibi ürünler TC. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Diğer süsleme ürünlerinde ise insan sağlığına zarar verebilecek katkı maddeleri veya bileşenler kesinlikle ve kesinlikle kullanılmamıştır.

Eminönü toptan ticaret konseptli sitemiz üzerinden sipariş verebilir, bu siparişlere güvenli e-ticaret ve kargo ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyat aralıklarımız, ürünlerin fiziksel olarak satılmakta olduğu Eminönü toptan ticaret esnaflarının fiyat aralıklarıdır ve sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin bütçelerine göre uygun olarak hesaplanmıştır. Sitemizdeki ürünlerin çoğunluğunu aileler, ev hanımları ve küçük işletme sahipleri oluşturmaktadır. Bizler de müşterilerimizin sitemizden beklediği kalite ve standartlarda onlara pek çok farklı türde ürün sunmaya özen gösteriyoruz.

Toptan ticaret için kalite standardı ve ürün çeşitliliği son derece önemlidir. Sizlere kendi ürün kategorilerindeki en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyor ve belli bir ürün kategorisindeki en iyi geri dönüş aldığımız ürünleri sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Pasta süsü, cup cake kabı, kakao veya süsleme şekerlemesi; kalite ve uygun fiyat standartları bizler için son derece önemlidir ve sitemizde satışa sunduğumuz her türden ürün için bu kalite politikası geçerlidir.

Toptan ürün satışını daha rahat ve pratik hale getirmek için kurduğumuz sitemizde son kullanma tarihi geçmiş, bozuk veya hasar görmüş, hasarlı ürün satışı kesinlikle ve kesinlikle yapılmaz. Bununla beraber, Eminonutoptanci.com, kargo veya ulaştırma kaynaklı hasar ve bozulmalardan sorumlu değildir. Çalışanlarımız, sipariş verdiğiniz ürünleri zarar görmeden sizlere ulaşmaları için uygun bir şekilde ambalajlar ve o şekilde teslim adresine yollarlar.

Sitemizde aynı zamanda kullanıcılarımızın kargo ve teslimat ile ilgili soru ve meraklarına ilişkin olarak, “SMS İstemiyorum” ve “Kargom Nerede?” gibi sekmeler bulunur. Sekmeler üzerinden sipariş ettiğiniz ürünlerin teslimat durumunu rahatlıkla ve vakit kaybetmeden öğrenebilmeniz mümkündür. Taksitli toptan satış imkânı sunan sitemizden farklı ürün kategorilerinde aynı zamanda ürün siparişi de vermeniz mümkündür.

 

Hedefimiz

 Her yaştan ve sosyal sınıftan müşteriye rahatlıkla ulaşabilmek adına, “Facebook İle Giriş” sekmesini kullanabilir ve form doldurma işlemi ile vakit kaybetmeden de sitemize giriş yapabilir ve dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Sitemiz özellikle ürün çeşitliliği ve fiyat avantajı konusunda iddialı bir sitedir ve sizlere Eminönü toptan satış esnaflarında olduğu gibi oldukça uygun fiyatlar sunarlar. Eğer sizin de küçük bir işletmeniz varsa veya ürün kategorilerimiz arasından ihtiyacını olan ürünlere rastladıysanız hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

Eminonutoptanci.com olarak amacımız, sizlere geçmişte de Eminönü toptan ürün satışı yapan esnaflarda olduğu gibi en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktır. Sitemizin farklı ürün kategorilerini inceleyerek ürün çeşitliliği konusunda ne kadar ciddi olduğumuzu kendiniz de görebilirsiniz. Hedefimiz, siz değerli müşterilerin Eminönü ve Tahtakale’ye fiziksel olarak uğramak zorunda kalmadan uygun fiyatlı toptan alışveriş yapmalarını sağlamaktır. Bu nedenle tıpkı Eminönü veya Tahtakale gibi bizleri de en çok ziyaret edenler arasında küçük işletme sahipleri, imalathane işletenler, el işi ile ilgilenenler, organizasyon sektörü ile uğraşanlar gelmektedir. Güvenli, hesaplı bir e-ticaret deneyimi için sitemizi incelemeyi sakın ihmal etmeyin.

 

 

 

 

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.